2
Tem
Lenf Drenaj Nedir?

Bölgesel yağlanmanın sebeplerinden biri de, vücuttan atık yağların uzaklaştırılmasını sağlayan lenf sisteminin düzgün veya yeteri kadar çalışmamasıdır

Daha Fazla
27
May
Anti Aging Uygulaması

Anti agingin kelime manasını yaşlanma karşıtı yani yaşlanmayı önleme olarak düşünebiliriz. Yaşlanma sürecindeki bilimsel araştırmalara baktığımızda, yaşlanma karşıtı ifadesi, yalnızca yaşlanmayı yavaşlatan, önleyen veya tersine çevirmeyi ifade eden yaklaşımlar içerir.

Daha Fazla
27
May
G5 Masajı

G5 Masajı nedir?G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5…

Daha Fazla
27
May
Kavitasyon Uygulaması

Kavitasyon, ultrason benzeri bir ses dalgasının bir el başlığı ile cilt üzerinden yağ dokusuna ulaşması ve yağ dokusundaki hücrelerde ani ve yüksek basınç değişiklikleri oluşturarak yağ hücrelerini parçalayan cerrahi olmayan bölgesel zayıflama yöntemidir.

Daha Fazla
27
May
Soğuk Lipoliz Uygulaması

Soğuk lipoliz nedir? Bahsettiğimiz girişimsel olmayan metodların içinde yer alan en yeni, FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı metodlardan biridir.

Daha Fazla
19
May
Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel Zayıflama Nedir? En başta söylenmesi gereken temelde bir kilo azaltma yöntemi olmadığıdır. Vücudun belli bölgelerinde birikmiş olan yağların azaltılması amacıyla kullanılan yöntemlere verilen genel isimdir.

Daha Fazla
15
May
Buz Lazer Uygulamaları

Buz lazer, son yıllarda çok gündemde olan Diot Lazer sisteminin adıdır.Aslında 810 nm dalga boyunda çalışan diot lazer sistemidir. Diot sistem, güvenilir kıl tedavisinde başarısı bilinen derinliği yüksek lazer epilasyon sistemidir

Daha Fazla
15
May
Medikal Cilt Bakımının Faydaları Nelerdir?

Medikal cilt bakımı, dermokozmetik ürünlerle yapılan bir uygulamadır. Cildin canlılığını tekrar kazandırmaya, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi cildin solgun görünmesine neden olan etkenlerden arındırmaya…

Daha Fazla
22
Nis
Dermapen

Cildin yenilenmesini ve salgılanan kolajen miktarını artırması ile bilinen Dermapen, cilt ile birlikte saç derisinde de sıklıkla uygulanır. Ayrıca sertleşmiş el ve ayak derisinin yenilenmesi ve doku hasarı oluşan bölgelerde onarımın hızlandırılması için de dermapen uygulamasına sıkça başvurulur.

Daha Fazla
30
Kas
HydraFacial Cilt Yenileme

Son Teknoloji Hydrafacial Cilt Yenileme dünyada cilt yenileme, leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar yaratan, yeni bir teknoloji olan HydraFacial, dünyanın önde gelen cilt bakım sistemi üreticisi Edge tarafında üretilmiştir.

Daha Fazla